Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1960-tal, teak, sannolikt Danmark, klädda i blommig textil, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, en med limning
743103
2020-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här