Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

7 200 SEK

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Skrämda", signerad Zorn, etsning, 1912, ca 19,9x14,9 cm
LITTERATUR: Asplund 248. Hjert & Hjert 261. Lidbeck 248.

Gulnad

743108

2020-03-01