Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYCO KERAMIK (etabl. 1945), fisk- och skaldjursfat, 2 dlr., porslin, grön glasyr, en stämpelmärkt, längd ca 47-57 cm
En omärkt, slitage, nagg, kackelering
743109
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här