Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SYCO KERAMIK (etabl. 1945), fisk- och skaldjursfat, 2 dlr., porslin, grön glasyr, en stämpelmärkt, längd ca 47-57 cm
Zustandsbeschreibung
En omärkt, slitage, nagg, kackelering
743109
2020-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner