Syco Keramik

Syco Keramik
Syco Keramik
Syco Keramik
Syco Keramik
Syco Keramik
Syco Keramik

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SYCO KERAMIK (etabl. 1945), fisk- och skaldjursfat, 2 dlr., porslin, grön glasyr, en stämpelmärkt, längd ca 47-57 cm

Zustandsbeschreibung

En omärkt, slitage, nagg, kackelering

743109

2020-03-05