Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, troligen m/1811, stock med spår av svärta, längd ca 145,5 cm, längd ca 66 cm, bajonett medföljer
Slitage och skador, laddstock och skruv till bajonett saknas
743119
2020-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här