Bordslampa
Closed
2020-02-29
743121
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, patinerad brons, i form av putto, otydligt signerad, marmorsockel, höjd inkl. skärm 57 cm