Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

REMMARE, 13 st., 1900-talets första hälft, grönt glas, dekor av vinrankor, höjd ca 18 cm

Zustandsbeschreibung

Enstaka med fotnagg

743127

2020-03-01