Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
REMMARE, 13 st., 1900-talets första hälft, grönt glas, dekor av vinrankor, höjd ca 18 cm
Zustandsbeschreibung
Enstaka med fotnagg
743127
2020-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner