Sonia Delaunay affisch

Sonia Delaunay affisch
Sonia Delaunay affisch
Sonia Delaunay affisch
Sonia Delaunay affisch

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SONIA DELAUNAY, konstaffisch, litografiskt tryck, signerad i bläck av Sonia 1971, ca 74x51 cm

Slight foxing

743128

2020-02-29