Fåtölj Hydrangea Bird
Closed
2020-03-04
743131
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädd i "Hydrangea Bird" GP & J Baker, rygghöjd ca 106, bredd ca 80 cm
Kraftig slitage på textil, bristningar i textil, blekt