Fåtölj Hydrangea Bird

Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird
Fåtölj Hydrangea Bird

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädd i "Hydrangea Bird" GP & J Baker, rygghöjd ca 106, bredd ca 80 cm

Kraftig slitage på textil, bristningar i textil, blekt

743131

2020-03-04