Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MEISSEN, tallrikar, 4+1, porslin, 1700-tal, dekor av blommor, förgyllt brätte, diameter ca 23,5-24,5 cm

Nagg, slitage, en med spricka

743132

2020-03-01