Meissen
2020-03-01
743132
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
MEISSEN, tallrikar, 4+1, porslin, 1700-tal, dekor av blommor, förgyllt brätte, diameter ca 23,5-24,5 cm
Nagg, slitage, en med spricka