Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEISSEN, tallrikar, 5+1, porslin, 1700-tal, dekor av blommor, förgyllt brätte, diameter ca 22,5 cm

Slitage, en med nagg

743133

2020-03-01