Matservisdelar Gustavsberg
Valmis
2020-03-01
743143
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATSERVIS, 65 delar, ´´Geranium´´, Gustavsberg, bestående av 32 mattallrikar, 22 djupa, 2 karotter med lock, terrin med lock, fiskfat med insats, 6 upplägningsfat, deserttallrik
Slitage, krackeleringar, nagg förekommer