Hilkka-Liisa Ahola
Valmis
2020-03-04
743149
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
HILKKA-LIISA AHOLA, skål, dekor av blommor, Arabia Finland, keramik, signerad Hilkka Liisa Ahola Arabia, diameter ca 47, höjd ca 12 cm
Smäre slitage