Hilkka-Liisa Ahola

Hilkka-Liisa Ahola
Hilkka-Liisa Ahola
Hilkka-Liisa Ahola
Hilkka-Liisa Ahola
Hilkka-Liisa Ahola
Hilkka-Liisa Ahola

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILKKA-LIISA AHOLA, skål, dekor av blommor, Arabia Finland, keramik, signerad Hilkka Liisa Ahola Arabia, diameter ca 47, höjd ca 12 cm

Smäre slitage

743149

2020-03-04