Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÄGARE, silver, Jacob Schotte Vadstena (1712-1750), Vadstena, höjd ca 8 cm, vikt 48 g
Slitage, bucklor
743151
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här