Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BÄGARE, silver, Mattias Möller (1692-1705) Stockholm möjligen 1701, höjd ca 10,5 cm, vikt 166 g
Slitage, bucklor
743155
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här