Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BÄGARE, silver, Mattias Möller (1692-1705) Stockholm möjligen 1701, höjd ca 10,5 cm, vikt 166 g

Slitage, bucklor

743155

2020-03-01