Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GRÄDDSNÄCKA, silver, Johan Fagerberg, Karlskrona 1799, oval, oval, tre bladfötter, profilerad mynningskant, vid hänkeln genombruten, invändigt förgylld, längd 17 cm, vikt 222 g
Slitage
743160
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här