Gräddsnäcka

Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GRÄDDSNÄCKA, silver, Johan Fagerberg, Karlskrona 1799, oval, oval, tre bladfötter, profilerad mynningskant, vid hänkeln genombruten, invändigt förgylld, längd 17 cm, vikt 222 g

Slitage

743160

2020-03-01