Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, sitthöjd ca 38, soffans längd ca 194 cm
Ställvis kraftigt slitage i klädsel, sittdynor med 2-3 större hål
743164
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här