Kalk och supkoppar

Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar
Kalk och supkoppar

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KALK, SUPKOPPAR med hänklar, 2 st., silver, 1800-tal, otydliga stämplar, höjd ca 5,5-13,5 cm, totalvikt 106 g

Zustandsbeschreibung

Kalk med gravyr, bucklor

743181

2020-03-01