Ryamattor 1930-tal
2020-03-05
743188
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYAMATTOR, varav en daterad 1936, 120x63 cm resp 94x60 cm
Smärre slitage