Kanna Kuznetsova
Closed
2020-03-05
743190
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
KANNA, porslin, Ryssland, M. S. Kuznetsova, märkt 865, höjd ca 19 cm
Bruksslitage, repor, skada vid botten