Lockterrin
Vollendet
2020-03-10
743195
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
LOCKTERRIN, porslin, Östasiatisk, 1900-tal, tryckt dekor i form av koi-fiskar, mått 24x18x15 cm
Smärre slitage