Lockterrin

Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

LOCKTERRIN, porslin, Östasiatisk, 1900-tal, tryckt dekor i form av koi-fiskar, mått 24x18x15 cm

Smärre slitage

743195

2020-03-10