Skolkarta
Valmis
2020-03-05
743196
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKOLKARTA, "Australien och stilla havet", P.A. Norstedts & Söners Förlag, Centraltryckeriet, Stockholm, 1900-talets mitt, bredd ca 172 cm
Bruksslitage