Linnea Larsson oljemålning
Closed
2020-03-01
743205
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener i glasvas, signerad och daterad L Larsson 2019, olja på duk, ca 46x55 cm