Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (3) Stilleben, Interiör, Fönster, signerad R Ljunggren, 89/360, färglitografi, bildmått respektive ca 27x37, 39x30, 28x39 cm
743225
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här