Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (3) Stilleben, Interiör, Fönster, signerad R Ljunggren, 89/360, färglitografi, bildmått respektive ca 27x37, 39x30, 28x39 cm

743225

2020-03-01