Gustaf Carlström oljemålning

Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka vid skogsbryn, signerad Gustaf Carlström, olja på duk, ca 78x62 cm

Enstaka färgbortfall

743227

2020-03-01