Tekanna
Vollendet
2020-03-01
743267
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
TEKANNA, silver (813), höjd 12 cm, vikt ca 305 g, importstämplar Lindroos, Helsingfors 1939
Bruksslitage