Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVCHATULL, 1920/30-tal, art deco, rotfanér samt intarsiadekor, höjd ca 15, 35x23 cm
Bruksslitage
743269
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här