SKRIVSCHATULL

SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL
SKRIVSCHATULL

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVCHATULL, 1920/30-tal, art deco, rotfanér samt intarsiadekor, höjd ca 15, 35x23 cm

Bruksslitage

743269

2020-03-05