Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, George Hensher, fanérad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 85, 148x39 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage, märken, repor, ett ben med större skavmärke
743303
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här