Sideboard George Hensher

Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, George Hensher, fanérad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 85, 148x39 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage, märken, repor, ett ben med större skavmärke

743303

2020-03-01