Austin Proding skulptur

Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur
Austin Proding skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUSTIN PRODING (1900-tal), "Le Clerc" skulptur, art deco-stil, i form av kvinnofigur, bemålad och patinerad kompositmaterial, copyright 1987, höjd ca 72 cm

Smärre slitage

743308

2020-03-01