Bestick Bolin

Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin
Bestick Bolin

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WA BOLIN, besticksuppsättning, 58 delar, silver, Stockholm, 1930-tal, bestående av 6 matknivar, 6 matgafflar, 6 matskedar, 4 bordsgafflar, 6 bordsknivar, 6 bordsskedar, 4 fiskgafflar, 6 fiskknivar, 2 serveringsknivar, 6 kaffeskedar, 6 moccaskedar, vikt tillsammans (ej knivar med rostfritt blad) 2520 gram

Smärre repor

743309

2020-03-05