Evegeji Orlov oljemålning
2020-03-01
743323
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVEGEJI ORLOV (samtida): Kvinna med hatt, monogramsignerad och daterad -04, olja på duk, ca 120x100 cm