Golfklubbor Hickory

Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

HICKORYKLUBBOR, 7 st, 1900-talets första hälft, Georg Nicoll, Leven Fife Scotland, nr 2-8, matchande set

Smärre slitage, några klubbor med vikter

743327

2020-03-01