Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med figur, stämpelsignerad Axel Olson, 190/360, litografi, bladmått ca 59,5x47 cm

743337

2020-03-06