Stolar allmoge

Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, (3), 1800, sitthöjd ca 42 resp 48 cm

Skador, bruksslitage

743343

2020-03-08