Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SAMLING SILVER, 12 delar, 18/1900-tal, bestående av matskedar, brännvinsskedar, punschbägare mm, vikt tillsammans 536 gram
Zustandsbeschreibung
Minimalt slitage
743344
2020-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner