Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SAMLING SILVER, 12 delar, 18/1900-tal, bestående av matskedar, brännvinsskedar, punschbägare mm, vikt tillsammans 536 gram

Zustandsbeschreibung

Minimalt slitage

743344

2020-03-05