Hatthyllor 1900-tal

Hatthyllor 1900-tal
Hatthyllor 1900-tal
Hatthyllor 1900-tal
Hatthyllor 1900-tal
Hatthyllor 1900-tal
Hatthyllor 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLOR / KLÄDHÄNGARE, (3), 1900-tal, metall samt i trä, längd ca 86, 120 respektive 132 cm

Bruksslitage

743359

2020-03-01