Mollie Faustman

Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): Hässjor, monogramsignerad MF, olja på pannå, ca 31,5x39 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

743365

2020-03-08