Ragnhild Nordensten

Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNHILD NORDENSTEN (1888-1951): "En fåraherde", signerad och daterad Ragnhild Nordensten 1927, träsnitt, bildmått ca 26x33 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

743366

2020-03-08