Bing & Gröndahl Moccaservis Blå Måsen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, 46 dlr, Moccaservis, "Blå Måsen", bestående av 12 mattallrikar modellnr 624, 3 tallrikar modellnr 326, 4 djupa fat modellnr 323, 12 asietter modellnr 28 A, ett par ljusstakar modellnr 72, 1 ljusstake modellnr 503, lövformat fat modellnr 199, fat på fot modellnr 64, 2 ytterfoder modellnr 669, serveringsfat modellnr 576, 2 äggkoppar modellnr 696, 1 tandpetshållare modellnr 183, 4 mindre fat modellnr 200, 246

Skador: 357 2a sort, 1 moccakopp 2a sort, kaffekanna 2a sort, litet underfat 332 2a sort, övriga delar 1a sortering

Slitage, kantnagg, vissa delar andrasortering

743369

2020-03-01