Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD, 1970/80-tal, med spegel, 3 lådor i sargen, skiva med vinylöverdrag, märkt SMI 407 typ 2990, höjd bordsskiva ca 68, 106x43 cm

Bruksslitage, färgskiftningar

743438

2020-03-06