Jacques Lemans armbandsur 2000-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACQUES LEMANS, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, dag, datum, kalender, månfas, halvstel länk med viklås original, ref nr. 776, kaliber ETA, diam ca 38 mm, extra länkbitar samt kartong ej tillhörande original medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
743446
2020-03-15