Eterna-Matic Super Kontiki

Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki
Eterna-Matic Super Kontiki

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ETERNA-MATIC SUPER KONTIKI, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, datum, kronograf med minuträknare och timräknare, halvstel länk med fjärilsformat viklås original, ref nr. 1578.41, kaliber 7750, diam ca 39 mm, certifikat, manual, box med inredning, ytterkartong samt extra led länk medföljer

Lätt bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

743447

2020-03-15