Nivada Antartic Glacier Armbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NIVADA ANTARCTIC GLACIER, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, doublé, plexiglas, datum, krona märkt N, senare läderrem ej original, diam ca 36 mm
Lätt slitage. God kondition. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
743449
2020-03-15