Björn Jonsson 8 st grafiska blad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN JONSSON (1903-1991): (8) Motiv från bl.a. Blåsut, Ulriksdal, Tyresån, litografier, signerade Björn Jonsson, vardera ca 23x33 cm

Ej examinerade ur ramen

743456

2020-03-06